Himalaya Tuz Lambası

  • |

Himalaya Tuz Lambası

Çoğu insan dağ başında, deniz kenarında, bir şelalenin yakınında ya da bir fırtınadan sonra kendini daha iyi hisseder. İyi hissetmemizin nedeni bu ortamlarda havada bulunan büyük miktardaki sağlıklı negatif iyonlardır. Negatif iyonlar havaya tazelik, canlılık verir ve havadaki bakterileri azaltır. maxidukkan.com sitesinde satılan Himalaya Tuz Lambaları, negatif iyon yayarak hava kalitesini artırır. Doğal bir negatif iyon jeneratörü olan bu lambalar gerçek anlamda "Havanın Vitamini" görevini üstlenirler.

Denedik ve Gerçekten Beğendik

maxidukkan.com sitesinde satılan Himalaya Tuz Lambasını gerek ofis ortamında, gerekse ev ortamında sizler için denedik ve gerçekten beğendik. Bulunduğu ortamdaki havayı optimize ederek o havayı soluyanlara canlılık verir. Modern yaşamın sinir sistemini aşırı yorduğu iş ortamında, işte verimi ve konsantrasyonu artırıcı özelliğe sahiptir. Bebek ya da çocukların yanında fiziksel, ruhsal gelişim için temiz hava sağlar. Sigara dumanını ve dijital araçlardan yayılan radyasyonu nötralize eder.

Genel Faydaları

 

 - Havadaki eksi iyon miktarını en az %300 çoğaltarak, asılı kalan mikrop ve bakterileri azaltır.

 - Nezle, migren, astım gibi rahatsızlıklara iyi gelir.

 - Sigara dumanını nötralize eder.

 - Bilgisayar, TV ve Cep telefonu ekranlarından yayılan radyasonu azaltır (emer).

 - Horlamayı, alerjileri, baş ağrılarını, cilt rahalsızlıklarını, havadaki nemi ve kokuyu, yorgunluğu, stresi azaltmaktadır. Rahat uyku ortamı oluşturur.

 - Canlılık, zindelik verir. Stres, fiziksel, ruhsal yorgunluklara, uykusuzluk ve ağrılara iyi gelir.

 - Ofislerde yorgunluğu azaltır, konsantrasyonu artırır. Odanın atmosferini değiştirir.

 - Mutluluk hormonu sağlar, bebek yada çocukların yanında fiziksel, ruhsal gelişim için temiz hava sağlar.